pybs kayıt

warning: Creating default object from empty value in /home/eokul/domains/eokulyardim.com/public_html/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

2013 PYBS Tercih Başvuru ve Kayıt İşlemleri

22 temmzu 2013 tarihinde başlayack olan pybs tercih işlmleri nereden ve nasıl yapılacak,öğrenciler tercih ve kayıt işlemlerini, yaparken nelere dikkat etmeli
PYBS Yurtiçinde e-Okul Sistemine Kayıtlı Okullardan Yapılacak Tercih Başvurusu İşlemleri

a) Tercih iş ve işlemleri http://www.meb.gov.tr, http://oges.meb.gov.tr veya https://eokul.meb.gov.tr internet adreslerinden yapılacaktır.

b) 5, 6, ve 7. sınıfların bursluluk tercihleri ile 8, 9, 10 ve 11. sınıfların parasız yatılılık için pansiyonlu okul tercihleri 22 Temmuz -02 Ağustos 2013 tarihleri arasında alınacaktır.

c) Tercih başvurusunun yapılabilmesi için öğrenci velisi; öğrenci adına “ 2013PYBS Başvuru ve YBO Tercih Formunu” doldurarak okul müdürlüğüne teslim edecek ve başvurunun yapılmasını sağlayacaktır.

d) Parasız yatılı olarak okumaya hak kazanan öğrencilerin kayıt işlemleri; kazandıkları pansiyonlu okul müdürlükleri tarafından 26 Ağustos-4 Eylül 2013 tarihleri arasında saat 17:00’ye kadar yapılacaktır.

Anket

Sitemizi Nasıl Buldunuz ?:

Son yorumlar

İçeriği paylaş